WANTED! … pénzügyi munkatárs!

Mindennek alapja a bizalom, ezt kérjük most Tőled!

Csak olyan ügyfelekkel dolgozunk együtt, akik maximálisan korrektek a munkavállalóikkal. Ezért hívunk bátran arra a pozícióra, amit egyik Partnerünk szeretne betöltetni.

Mit ad a cég?

  • a szakmai profizmus értékelését, elismerését
  • magas termékminőséget
  • jól szervezett feladatokat, kiszámítható időbeosztást
  • belső karrier lehetőségét
  • összetartó csapatot

Mivel foglalkozol majd náluk?

Biztos tudod, hogy a megfelelő üzleti döntésekhez nagyon körültekintően összeállított

  • riportok készítése

szükséges. Ez a felelősségteljes feladat Rád vár

Emellett egy másik nagyon fontos feladat gazdája leszel, ez pedig

  • vállalatirányítási rendszerben a törzsadatok kezelése

Ha ezek nincsenek rendben, abból komoly veszteségek is származhatnak, de Te a hozzáértéseddel, precizi- tásoddal ezt biztos megelőzöd!

Mi a beugró ahhoz, hogy elnyerd a pozíciót?

  • Minimum 1-2 év hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség: legjobb, ha ezt számviteli területen szerezted
  • Ha az SAP-t és az excelt is ördögi ügyességgel kezeled, nagyok jók az esélyeid
  • Angol nyelvtudásodat is kamatoztathatod

A lehetőségeket érdemes megragadni! Ha ezt még kevés információnak érzed, mindenképp jelentkezz: így lehet esélyed többet megtudni a pozícióról.