Műszaki koordinátor

Ha műszaki beállítottságú ember vagy, és új kihívást keresel, akkor légy szíves válaszolj (csak magadnak) néhány kérdésünkre:

  • Érezted már azt, hogy többre vagy képes?
  • Tapasztaltad, hogy egy szintről nem tudsz továbblépni a karrieredben?
  • Túl nagy, vagy túl kicsi Neked a mostani céged?
  • Fejlődni vágysz, de még keresed az utat?
  • Szívesen végzel kétkezi munkát, de érdekel az egyes projektek menedzselése, vezetése is?

Ha bármelyik kérdésre IGEN a válaszod, olvass tovább!

Cégünk a Kapu-Centrum Kft. több, mint 30 éve van jelen a magyar piacon: parkológépek, parkolástechnika, kaputechnológia a fő profilunk. Stabilitásunk hátterét a hosszú idő óta kiválóan működő gyártói kapcsolataink, a magas minőség adják.

Egyre több a munkánk, ezért új kollégára van szükségünk

műszaki koordinátor pozícióban – de ez csak a kezdet, nálunk karriert is építhetsz!

Amit nálunk biztos, hogy megtalálsz:

  • korrekt, kiszámítható környezet: mindig tudhatod, mikor és hol végezzük a munkákat, s mindezért milyen javadalmazásra számíthatsz, amit időben és rendben elszámolva ki is fizetünk
  • kulturált munkakörülmények: az építkezéseken jellemzően zárt térben dolgozunk, munkatársaink számára mi biztosítjuk a szociális helységeket, a felszerelés, a szerszámok szintén minőségiek
  • Változatos a munka – minden megrendelő és projekt más és más, szükség van a precizitásra, de a szakmai kreativitásra is
  • Összetartó, együttműködő a csapat, akik profin végzik a feladatukat, akár munkaidőn kívül is számíthatunk egymásra
  • Szakmai fejlődési lehetőség a projektek sokszínűségéből adódóan, ami karrierlehetőséget is jelent – ezt beszéljük meg személyesen
  • Támogató tulajdonosi háttér

Tőled kérjük a sikeres együttműködés érdekében

  • legalább középfokú műszaki végzettség (előny: gépésztechnikus, illetve gépészmérnök végzettség)
  • angol és/vagy német nyelvismeret (előny: legalább középfokú, magabiztosan beszélt szakmai nyelvtudás)
  • minimum 3 év tapasztalat műszaki kivitelezés területén (előny: művezetői, szerelésvezetői tapasztalat, projektek vezetésében szerzett tapasztalat)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Fontos, hogy rendelkezz az alábbi készségekkel is:

  • értékesítési/marketing beállítottság: műszaki tudásod mellett üzletileg is lásd át a projekteket. Partnerekkel, beruházókkal fogsz a későbbiekben tárgyalni
  • precizitás: legyél igényes munkádra, azt önellenőrzés után add csak ki kezeid közül
  • lásd az összefüggéseket: a részletek összeállva egésszé a teljes műszaki megoldást is legyél képes átlátni
  • nyitottság, tanulási készség, képesség: akarj tanulni, érdeklődően állj a cég tevékenységéhez, képviselt márkákhoz, műszaki megoldásokhoz. Kérdezz, nézz utána a munkádhoz szükséges ismereteknek
  • kommunikációs készség: mind a kollégákkal, mind az ügyfelekkel találd meg a hangot, hiszen sokféle emberrel találkozunk munkánk során
  • vezetői készség, szervezőképesség, probléma átlátási és megoldási képesség: ha ambíciózus vagy, erre a későbbiekben nagy szükséged lesz
  • fontos az együttműködés, hiszen csak közösen tudjuk kivitelezni a munkáinkat

Mivel foglalkozol majd?

  • Parkológépek, parkolástechnika, kaputechnikai szerelésekben, kivitelezésekben való részvétel (szerelési munka is, tehát ne ijedj meg, ha olajos lesz a kezed!)
  • Betanulás után vezető szerelőként irányítod majd a kivitelezést, szerelést
  • A projektek előkészítésében feladataid lesznek szintén betanulás után:
    • terület bejárása, felmérés
    • ajánlat műszaki részének elkészítése
    • ajánlat árazása
    • tárgyalás a partnerekkel, a megrendelővel
    • szerződés előkészítése
  • A beszállítók felé a megrendelés elkészítése, egyeztetés a szállítókkal, alvállalkozókkal.
  • A projektek lebonyolítása – tárgyalás a megrendelővel, a kapcsolódó felekkel, szállítókkal.
  • A projekt dokumentálásához előírt külső és belső dokumentációk elkészítése, számlázás előkészítése.
  • A szerelői csapat irányítása: erre akkor kerülhet sor, amikor már az elfogadottságod megfelelő szintű. Ezért Te magad tehetsz a legtöbbet, persze minden támogatást megkapsz a vezetőktől és a kollégáktól is, csak legyél erre nyitott!
  • Beszámolás a cégvezetés felé.
  • Együttműködés a cég további részlegeivel.

Jelentkezést az űrlap kitöltésével tudjuk fogadni, ezután 5 munkanapon belül adunk visszajelzést a továbbiakról.

Bartha Anikó
HR csapatépítész