Könyvelő

Helló!

Vettünk egy számítógépet, egy irodai széket, és egy íróasztalt. Már csak Te hiányzol, hogy használd!

Mikor?           Nap közben
Hol?               A Clement Weavernél (Budapest,IX. kerület Malom Udvar)
Mint mi?        Mint könyvelő

Bebizonyítjuk Neked, hogy a könyvelői munkát nem csak fancsali képpel, szigorú tekintettel és rettegő ügyfelekkel lehet végezni!

A géphez, székhez, asztalhoz, telefonhoz jár még:

  • Fejlődési lehetőség a céggel együtt: egy év alatt 3 főről 6-ra nőttünk, mert egyre több az ügyfél
  • Változatosság: teljes körűen könyveled majd a hozzád rendelt cégeket
  • Stabilitás: rengeteg tervünk van, és megvalósítjuk őket, de reális ütemben. Bejönnek! laugh
  • Versenyképes fizetés: beszéljük meg, mit jelent ez pontosan
  • Baráti légkör: most pénteken pl. bowlingozni megyünk, de nem kötelező. laugh

Ezeken kérünk, meditálj egy kicsit, mielőtt jelentkezel:

  • Igényes és precíz vagy?
  • Szeretsz másoknak segíteni?
  • Hajlandó vagy a kollégáknak irányt mutatni?
  • Készítettél már legalább 1 önálló számviteli beszámolót?
  • Van adózási tudásod?
  • Fontos számodra a folyamatos tanulás és a fejlődés?
  • Önállóan és csapatban is képes vagy dolgozni?

Ha a fentiekre legalább 5 IGEN válaszod született, akkor itt a helyed Nálunk.

Ha eddig eljutottál, lássuk mivel fogod tölteni nálunk az idődet:

  • Havi könyvelési feladatok, adóbevallások elkészítése
  • Kollégák munkáinak koordinálása, ellenőrzése
  • Ügyfélkommunikáció
  • Főkönyvelő munkájának segítése
  • Beszámoló készítése és/vagy előkészítése

Még néhány apróság, amit kérünk Tőled:

  • Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Megbízhatóság, pontosság és lelkiismeretes hozzáállás
  • Önálló és csapatban való munkavégzésre való hajlandóság
  • Lehetőség szerint mérlegképes könyvelői képesítés (regisztráció nem feltétel)
  • Pályakezdőt is szeretettel várunk!

Előny, ha 2-3 éves releváns tapasztalatod van, és ismered a Novitax programot.

Bartha Anikó
HR csapatépítész