Könyvelő

Helló!

Vettünk egy számítógépet, egy irodai széket, és egy íróasztalt. Már csak Te hiányzol, hogy használd!

Mikor?           Nap közben
Hol?               A Clement Weavernél (Budapest,IX. kerület Malom Udvar)
Mint mi?        Mint könyvelő

Bebizonyítjuk Neked, hogy a könyvelői munkát nem csak fancsali képpel, szigorú tekintettel és rettegő ügyfelekkel lehet végezni!

A géphez, székhez, asztalhoz, telefonhoz jár még:

  • Fejlődési lehetőség a céggel együtt: egy év alatt 3 főről 6-ra nőttünk, mert egyre több az ügyfél
  • Változatosság: teljes körűen könyveled a hozzád rendelt cégeket
  • Stabilitás: rengeteg tervünk van, és megvalósítjuk őket, de reális ütemben. Bejönnek! laugh
  • Versenyképes fizetés: beszéljük meg, mit jelent ez pontosan
  • Baráti légkör: most pénteken pl. bowlingozni megyünk, de nem kötelező. laugh

Ezeken kérünk, meditálj egy kicsit, mielőtt jelentkezel:

  • Igényes és precíz vagy?
  • Szeretsz másoknak segíteni?
  • Hajlandó vagy a kollégáknak irányt mutatni?
  • Készítettél már legalább 1 önálló számviteli beszámolót?
  • Van adózási tudásod?
  • Fontos számodra a folyamatos tanulás és a fejlődés?
  • Önállóan és csapatban is képes vagy dolgozni?

Ha a fentiekre legalább 5 IGEN válaszod született, akkor itt a helyed Nálunk.

Ha eddig eljutottál, lássuk mivel fogod tölteni nálunk az idődet:

  • Havi könyvelési feladatok, adóbevallások elkészítése
  • Kollégák munkáinak koordinálása, ellenőrzése
  • Ügyfélkommunikáció
  • Főkönyvelő munkájának segítése
  • Beszámoló készítése és/vagy előkészítése

Még néhány apróság, amit kérünk Tőled:

  • Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Lehetőség szerint mérlegképes könyvelői képesítés (regisztráció nem feltétel)
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat (könyvelőirodai előny)
  • Megbízhatóság, pontosság és lelkiismeretes hozzáállás
  • Önálló és csapatban való munkavégzésre való hajlandóság
  • Novitax program ismerete előny

Tetszik amit eddig írtunk? Kérlek, hogy töltsd ki ezt az űrlapot, hogy mi is megismerhessünk Téged. Ha kérdésed van, ne habozz, keress bennünket!

Bartha Anikó
HR csapatépítész